• DOLAR
  6,4510
  %0,87
 • EURO
  7,1898
  %1,84
 • ALTIN
  338,14
  %0,91
 • BIST
  8,0430
  %2,92
Call of Duty: Warzone’da Helikopterlerin Bulunduğu Tüm Bölgeler

Call of Duty: Warzone’da Helikopterlerin Bulunduğu Tüm Bölgeler

Call of Duty: Warzone’da oyuncuların kullanabileceği 5 tip araç var. Bunlardan 4 tanesi kara taşıtı iken, yalnızca helikopterle semanın egemeni olabiliyorsunuz. Helikopterler oyunda tehlikesiz ve süratli bir vasıta olarak kritik bir ehemmiyete sahip.

Warzone’da mobilite öteki battle royale oyunlarından değişik olarak ciddi bir beceriksizlik olarak görülüyor. Bu da helikopterleri oyunun çok istikametli vasıtalarından biri haline getiriyor. Bu sebeple, her maç oyuncular arasında helikopter kapma çabasıyla başlıyor.

Warzone’da oyuncuların helikopter bulabilecekleri toplam 8 bölge var. Bu bölgelerin çoğu haritanın merkezinde bulunsa da, haritanın güney ve kuzey taraflarında da helikopterler var.

Warzone haritasında helikopterlerin bulunduğu bölgeler:

call of duty warzone, helikopter

Güneyde City of Verdansk Port ve Zordaya Prison Complex gibi popüler noktalarda helikopter bulabilirsiniz. Kuzeyde ise Gora Dam ve Arklov Peak Military Base, helikopterlerin bulunduğu bölgeler . Ayrıca haritanın ortasındaki Airport Maintenance, TV Station, Downtown Tavorsk District ve Hospital bölgelerinde de toplam 4 tane var.

call of duty warzone, taşıtlar

Şayet rakip oyuncuların daha çok silah ve eşya toplamakla meşgul olmalarını istiyorsanız, Arklov Peak Military Base ve Verdansk Stadyumu yakınlarında yer alan Downtown Tavorsk District’teki askeri üsten süratli bir biçimde helikopter alabilirsiniz. Ardından helikopterle haritanın daha soğukkanlı yerlerine gidip tehlikesiz biçimde loot yapabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone’da oyunun başlarında bir vasıta bulmak çoğu zaman sizi avantajlı hale getirebilir. Bu sebeple helikopterlerin nerede olduğunu öğrenmenizde fayda var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam