• DOLAR
  6,4510
  %0,87
 • EURO
  7,1898
  %1,84
 • ALTIN
  338,19
  %0,93
 • BIST
  8,0430
  %2,92
Diploma Denklik

Diploma Denklik

Diploma Denklik firması elinizde olan diploma ve transkriptlerinizin noter onaylı olarak tercüme ve çevirisini yapan bir firmadır. Diploma tercüme hizmetleri için Ankara Kızılay’da bulunan ofis üzerinden çalışan firma aynı zaman da web sayfası ile de online olarak hizmet vermektedir. Site içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve diploma çeviri talebinde bulunabilirsiniz.

Diploma Denklik, özellikle yurtdışı eğitim imkânları kolaylaştıkça birçok öğrenci ve ailesini ilgilendiren bir konu haline gelmiştir. Yurtdışında herhangi bir üniversite ve bölümünden mezun olan öğrenci çalışma hayatına Türkiye’de devam etmek istiyorsa bu durumda yurtdışından almış olduğu üniversite diplomasının ülkemizde bir geçerliliği yani denkliği olması önemlidir. Bu durumlarda Diploma Denklik firması tarafından tüm dillerde, noter onaylı diploma tercümesi ve çevirisi yapılmaktadır.

Hızlı Ve Güvenilir Hizmet

Diploma tercüme ve çeviri işlemleri için bizlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Diploma asıllarını ister Kızılay merkez ofisimize getirebilir, ister kargo ile ulaştırabilir, isterseniz de dünyanın neresinde olursanız olun web sayfası üzerinden belgenizi sisteme yükleyerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Diploma çeviri ve tercüme işlemlerinde çeviri fiyatları hakkında anında bilgi edinebilirsiniz. Web sayfası üzerinden sisteme yüklediğiniz belgelerinizin noter onaylı çeviri ücretlerini sistemden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek fiyatlandırma konusunda bilgi edinebilirsiniz. Diploma Denklik firması sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli ve hızlı çeviri ve tercüme hizmetini sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam