• DOLAR
  6,4510
  %0,87
 • EURO
  7,1898
  %1,84
 • ALTIN
  338,19
  %0,93
 • BIST
  8,0430
  %2,92
İngiltere Vizesi Almak Zor Mu?

İngiltere Vizesi Almak Zor Mu?

İngiltere Vizesi Almak Zor Mu?

İngiltere ile ilgili alınacak tüm vize çeşitlerine yönelik yapılması gereken işlemler son derece zor ve karmaşık bir yapıdadır. Bu vize başvuruları için gerekli olan bütün evrak ve belgelerin eksik olmadan tam şekilde toplanması gerekir. Yine bu evrakları içeren başvuru dosyasının çok büyük titizlikle oluşturulması ve başvurunun bu şekilde yapılması da çok önemlidir.

Gereken özen gösterilmeden hazırlanan başvuru dosyaları yönünden, vize memurları kolaylıkla vize talebinin reddi konusunda karar verilebilirler. Bu nedenle ikna düzeyi yüksek bir vize başvurusu için bu konuda alınacak danışmanlık hizmeti önemli bir avantaj sağlar. Bu nedenle konusunda yetkin bir kurum ya da kuruluş ile çalışmak gerekecektir.

Nasıl Bir Şirket?

İngiltere vizeleri konusunda csslegal.com adresli site üzerinden de erişim olanağınız bulunan CSS &Co Legal şirketi tam anlamıyla profesyonel düzeyde bir hizmet veriyor. Şirket 2006 yılındaki kuruluşundan beridir, hem Türkiye’de hem de İngiltere’de bulunan iletişim ofisleriyle İngiltere’ye yönelik vize başvurusu yapmayı düşünenlere hizmet sunan son derece tecrübeli bir şirket. Ayrıca, şirket kadrosu İngiltere’nin Göçmenlik Mevzuat, Uygulama ve Düzenlemelerine son derece hakimler. Bu nedenle CSS Legal şirketinin uzman kadrosundan alacağınız destek ile İngiltere vize başvurunuz neticesi başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Nasıl Ulaşırım?

Şirketin İngiltere başkenti Londra ile Türkiye’de İzmir, İstanbul, Ankara ve Gaziantep ofisleri bulunuyor. Yine telefon vasıtasıyla veya csslegal.com internet adresi üzerinden şirkete erişim sağlayabilirsiniz.

İngiltere Vize Türleri Nedir ve Hangi Ülkelerde Geçerlidir?

İngiltere için Vize Türleri, Çalışma Vizesi, Ziyaretçi Vizesi, Yerleşim Vizesi, Öğrenci Vizesi olarak sayılabilir.

İngiltere vizesi ile İngiltere, İskoçya, Galler Krallığı, Kuzey İrlanda’ya girebilmek mümkündür. Bu vize ile sayılan ülkelere seyahat imkanı bulunmaktadır. Bu vize ile Birleşik Krallık ülkelerinden yalnızca İrlanda Cumhuriyetine giriş yapamazsınız. Bu ülkeye giriş için İrlanda vizesine sahip olmanız gerekir. İrlanda Cumhuriyeti dışında Birleşik Krallık ülkelerine ise İngiltere vizesi ile girebilirsiniz.

Ancak Avrupa’da bulunan öteki ülkelere ise İngiltere vizesi ile giriş yapamazsınız. Bu ülkelere seyahat için Schengen vizesine sahip olmanız gerekir.

Eğer turist vizesi için başvurursanız çok zor değil. Tabi bazı şartları tamamlamalısınız.

Detay : https://csslegal.com/ingiltere-vizesi/ingiltere-turist-ziyaretci-vizesi-basvurusu#ioa

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam