• DOLAR
  6,4510
  %0,87
 • EURO
  7,1898
  %1,84
 • ALTIN
  338,14
  %0,91
 • BIST
  8,0430
  %2,92
İstenmeyen Tüylerinizden Beautyderm İle Kurtulun!

İstenmeyen Tüylerinizden Beautyderm İle Kurtulun!

Her insanın vücudunda istemediği kıllar olabilmektedir ve bu kıllardan geçmişten bugüne kadar çok farklı yöntemlerle kurtulmak istemişlerdir. Ağda ile başlayan acılı süreç, teknoloji geliştikçe yerini daha acısız bir yönteme bırakmıştır. Lazer epilasyon, vücudun her bölgesine uygulanabilmekte ve kendi içindeki her çeşitle hiçbir acı hissettirmeden sonuç odaklıdır. Lazer epilasyon nedir, nasıl uygulanır, sonrası nasıl olur, genital bölge lazer epilasyon nedir, süreç nasıldır vs. gibi daha birçok sorunun cevabını sizler için aldık. Alanında uzman ola ve her zaman yenilikçi yapıya sahip olan lazer epilasyon Bakırköy uygulayıcısı olan Beautyderm ile soru cevap yaptık ve tüm yanıtları sizler için derledik. İşte tüm detaylar…

Kıl köklerin yapılarını bozarak işlevlerini ortadan kaldıran ve bir daha çıkamayacak konuma getirmek amacıyla başvurulan lazer epilasyon uygulaması sırasında lazer ışınlarının enerji ve özelliklerinden faydalanılmaktadır. Deri altında bulunan ve bütün kıllara renk veren melanin pigmentine gönderilen lazer ışınları ile etki eden bir uygulamadır. Pigment, gelen tüm ışını emer ve yüksek ısı enerjisi ile kıl köklerinin yapıları bozulur ve köklü olarak kurtulma sağlanır. Böylece de siyah ya da koyu renkli olan tüm kıllar yapısal olarak bozulur ve bir daha çıkmamak üzere yok olurlar. Koyu renkli kıllar diyoruz çünkü kıl rengi açıldıkça kılların dökülme olasılığı düşmektedir.

Vücudumuzun herhangi bir bölgesinde istemediğimiz kıllar olabilmektedir. Kültürel olarak da genital bölgede bulunan kıllar alınabilmektedir. Birçok farklı yolla alınan bu kıllar sık sık çıkmakta ve hatta artma gösterebilmektedirler. Bu durumlardan ötürü de insanlar kıllardan kurtulabilmek adına farklı yöntemler aramakta ve bunlara başvurmaktadırlar. Genital bölge lazer epilasyon uygulaması ile kıllardan kalıcı olarak seanslar sonucunda kurtulacaksınız ve hiçbir acı ya da ağrı hissetmeyeceksiniz. Uygulamadan önce lazer epilasyon Bakırköy uygulayıcısı olan Beautyderm, uygulama öncesinde hastalara gerekli olan bütün detayları vermektedir. Uygulama, kendi içinde çeşitlere ayrılıyor ve bu çeşitlenme de kullanılan cihazlar ve yöntemlere göre değişmektedir.

Lazer Epilasyon Başarı Oranı

Lazer epilasyon uygulaması, genital bölge lazer epilasyon uygulamasının etkilerini, başarı oranını araştırdık ve neye göre değiştiği hakkında maddeler oluşturduk.

 • Başarılı lazer epilasyon uygulamasının sırrı uygulama için kullanılacak olan cihazın doğru seçiminin yapılmasıdır.
 • Uygulanacak kişinin ten rengi açık renkliyse eğer uygulama sonucu çok daha başarılı olacaktır ve seans sayısı da böylece daha düşük olacaktır. Çünkü açık renkli tenlerde dozaj arttırılabilmektedir. Ki dozaj arttıkça başarı oranı da doğru orantılı olarak artmaktadır.
 • Kalın kıllarda ince kıllara göre daha büyük başarı oranı yakalanmaktadır. Bu nedenle de koyu renklilerde açık renklilere oranla başarı daha kolay yakalanır.
 • Kadın epilasyonu daha başarılıdır.

Genital Bölge Lazer Epilasyon Öncesi

Genital bölge lazer epilasyon tarihinden bir ay kadar önce bronzlaşma durumu olmamalıdır ve ağda uygulanmamalıdır. Kıl köklerinin yeteri kadar uzaması gerekiyor ki ışınlar etki edebilsin. Ayrıca sivilce tedavisi olduysanız bu durumdan bahsetmelisiniz aksi takdirde cildiniz tahriş olabilir. Genital bölge lazer epilasyon öncesinde ayrıca deodorant veya herhangi bir kozmetik ürün kullanmamalısınız ve arındırmalısınız. Bu bölge tıraşlanır ve kıl kökleri kolaylıkla görülebilsin.

Genital bölge lazer epilasyon uygulamasına başvurmak istiyorsanız ya da herhangi bir lazer epilasyon uygulaması hakkında detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız eğer https://www.beautyderm.net/ web sitesini ziyaret etmelisiniz. Ayrıca bu bölgelerde uygulamaya kesin karar verdiyseniz lazer epilasyon Bakırköy uygulayıcısı olan ve alanında uzman olan profesyonel ekip barındıran Beautyderm ile iletişime geçerek istediğiniz soruları sorabilir ve ayrıca randevu alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam