Oruç Reis Lisesi’nden Barana Ziyaret

EĞİTİMGÜNDEMSİYASETSPORYEREL HABERLER

Meslek Lisesinde 17 Öğrenci Fenalaştı

EĞİTİMGÜNDEMSAĞLIKYEREL HABERLER

Hayatında İlk Doğum Günü Kutlaması

GÜNDEMSİYASETYEREL HABERLER

Kartepeli Talebeler Bilimi Öğreniyor

GÜNDEMKÜLTÜR SANATYEREL HABERLER

2. El Eşyalarınızı Zahmete Girmeden Satın

Bu haber 21 Eylül 2019 - 15:40 'de eklendi ve 93 kez görüntülendi.

 

İkinci el eşyalar, özellikle öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Bunun sebebi hem uygun fiyatlı olmaları hem de uzun vadeli kullanılmayacak olmalarıdır. Bunun yanı sıra birçok kişi ve firma da elinde bulunan ikinci el eşyaları satmak ve nakit paraya çevirmek ister. Eğer sizde elinizde bulunan ikinci el eşyalarınızı satmak ve para kazanmak istiyorsanız, www.istanbul-2elesya.com ile iletişime geçebilirsiniz. Site üzerinden firma ile iletişime geçerek, eşyalarınızın değerine uygun fiyatlar alabilir ve kısa süre içerisinde satabilirsiniz.

Yüksek Fiyat ve Yerinde Alım

Firma, eşyalarınız için en yüksek fiyatları veriyor ve onları yerinde görerek, özenle paketleyerek tamamen ücretsiz bir şekilde teslim alıyor. Bu sayede siz hiçbir zahmette bulunmuyor ve sadece paranızı alarak, eski eşyalarınızdan kurtuluyorsunuz. İstanbul  2. el eşya alan yerler arasında en başta gelen firma, birçok kişi tarafından da tercih ediliyor.

Sadece Alım Değil

En çok tercih edilen Çekmeköy 2. el eşya alanlar arasında yer alan firma, yalnızca ikinci el eşyalarınızı satın almakla kalmıyor, ihtiyaç duymanız halinde ikinci el eşya satışı da yapıyor. Eğer sizde eviniz veya başka bir yer için kullanılmak üzere ikinci el bir eşya arıyorsanız, firmanın İnternet sitesi üzerinde yer alan iletişim numarası aracılığıyla firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aynı numara üzerinden satmak istediğiniz eşyalarınız hakkında başvuruda da bulunabilirsiniz.

Avatar
vsagdic@gmail.com