Oruç Reis Lisesi’nden Barana Ziyaret

EĞİTİMGÜNDEMSİYASETSPORYEREL HABERLER

Meslek Lisesinde 17 Öğrenci Fenalaştı

EĞİTİMGÜNDEMSAĞLIKYEREL HABERLER

Hayatında İlk Doğum Günü Kutlaması

GÜNDEMSİYASETYEREL HABERLER

Kartepeli Talebeler Bilimi Öğreniyor

GÜNDEMKÜLTÜR SANATYEREL HABERLER

Adrese Teslim Uçak Kargosu

Bu haber 11 Haziran 2019 - 13:00 'de eklendi ve 147 kez görüntülendi.

Uçak kargo denildiği zaman, her zaman için akla büyük çaplı ve hızlı bir şekilde başka bir ile ulaşması gereken kargolar gelir. Adrese teslim uçak kargosu kavramı sadece yurt içi için geçerli olan değil, yurtdışında da kullanılan bir kavramdır. İstediğiniz boyutta herhangi bir kargoyu, yurtdışında ulaştırmak istediğiniz bir adrese günler içerisinde ulaştırabilirsiniz. Üstelik sandığınızın aksine çok fahiş fiyatlar ödemden, uygun ödeme koşullarından yararlanarak ve birden fazla fiyat seçeneği arasında kıyaslama yaparak, hava kargo gönderimlerinizi sağlayabilirsiniz.

Uçak Kargo34, yurtdışı ve yurt içi kargolarınızı çok kısa bir süre içerisinde belirttiğiniz adrese ulaştırır. Kargonuzun yolda veya taşıma esnasında herhangi bir zarara uğramaması firma için önemli bir esastır. Daima güven vermek ve kaliteli hizmet sunabilmek adına çabalayan Uçak Kargo34, bu kapsamda kargonuzu sigortalar. Yol şartları, personelden kaynaklı hatalar vb. birçok durumda kargonuzun zararı sigortadan karşılanır. Bu sayede gönül rahatlığı ile kargo gönderimlerinizi yapabilmeniz mümkün olur.

Dünyanın Her Noktasına Kargo

Yurtdışı kargo konusunda herhangi bir adres ayrımı yoktur. Dünyanın her noktasına kargonuzu çok kısa süre içerisinde ulaştırabilmeniz ve bu süreç esnasında kargonuzu sıkı takip altına alabilmeniz mümkündür. Kargonuzun her aşaması tarafınıza gerek SMS gerekse online sistemler üzerinden bildirilir. Kargonuz hakkında veya kargo göndermeden önce iletişim adresleri üzerinden yurtdışı kargo gönderimlerine dair her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

Dünyanın her yerine kargo gönderebilmek adına sadece havayolu değil, karayolu ve denizyolu gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Üstelik kargo seçeneği ne olursa olsun tüm yöntemlerde kargo gönderim süresinin diğer firmalara göre çok daha kısa olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Bu denli profesyonel, hızlı ve güvenilir kargo hizmeti almanıza rağmen, fiyat seçeneklerinin de son derece uygun olması sizi şaşırtacaktır.

Avatar
isayilmaz_06@hotmail.com