Oruç Reis Lisesi’nden Barana Ziyaret

EĞİTİMGÜNDEMSİYASETSPORYEREL HABERLER

Meslek Lisesinde 17 Öğrenci Fenalaştı

EĞİTİMGÜNDEMSAĞLIKYEREL HABERLER

Hayatında İlk Doğum Günü Kutlaması

GÜNDEMSİYASETYEREL HABERLER

Kartepeli Talebeler Bilimi Öğreniyor

GÜNDEMKÜLTÜR SANATYEREL HABERLER

Afyondan İncele İçin Geldiler

Bu haber 08 Şubat 2018 - 14:52 'de eklendi ve 1.630 kez görüntülendi.

Hanasel adlı katı atıkların azaltılması , ayrı farklı toplanması ve geri dönüşüm sistemlerine dahil edilmesi kapsamında kurulan proje ve Ülkemizin ilk atık merkezinden biri konumundaki Körfez Belediyesi Atık Getirme Merkezi ülkemizdeki belediyelere örnek olmaya devam ediyor . Bilecikten gelen belediye ekiplerinin ardından Afyonkarahisar Belediyesi‘nden de ekipler tefriş için geldiler .

Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi alan Afyonkarahisar Belediyesi Etraf Görevlisi İpek Yorulmaz, beraberindeki kurul, geri dönüşümü yapılacak maddelerin kaynağında ayrı toplanmasını incelediler. Bilgilendirme çalışması yapan Körfez Belediyesi yetkilileri de 2 bin 280 metrekarelik Atık Toplama Merkezinde yapılan çalışmaları Afyon’dan gelen heyete aktardılar.

Bilecik’ten sonra Afyonkarahisar Belediyesi’nden gelen yetkililer, inceleme esnasında kendilerine yardımcı olan Körfez Belediyesi yetkililerine teşekkür ederken, “Harbiden güzel bir kuruluş hayata geçirmişsiniz. Yapılan çalışmaları dinledikçe takdir etmemek olanaksız” dediler

Hami Öztayoğlu
Hami Öztayoğluhamioztayoglu@vatankocaeli.com
Kocaeli Haberleri - kocaeli gazetesi - kocaeli haber - vatan kocaeli - hami öztayoğlu