• DOLAR
  6,4510
  %0,87
 • EURO
  7,1898
  %1,84
 • ALTIN
  338,14
  %0,91
 • BIST
  8,0430
  %2,92
BURUN ESTETİĞİ

BURUN ESTETİĞİ

Burnunuzun şeklinin düzgün olmasını ve herkesin size bakarken hayran olmasını beklersiniz. Fakat çoğunlukla fiziksel görüntünüz hayallerinizin aksine kendinizi çirkin hissetmenize neden olur; çünkü kusurlarınız vardır. Bu kusurlardan en fazla rahatsız olduğunuz yüzünüzde en dikkat çeken kemer, çıkıntı, yüze göre fazlaca büyük veya küçük olmasından dolayı şikayetçi olduğunuz burnunuzun yapısal özellikleridir.

Tabii burnunuzda var olan sağlık problemleri de sizin sıkıntıya girmenize neden olur, yaşam kalitenizi bozar. Burnunuzun tüm işlevselliğini ortadan kaldıran tıkanma, alerji, uyku abnesi gibi sorunları yaşattır. Solunan havanın sterilize edilmesi, nemlendirilmesi, rahat nefes almak için çare burun ameliyatıdır. Burnun yapısal bozukluğunun düzenlenmesi rinoplasti yani burun estetiği ile çözümlenirken, septorinoplasti ameliyatlarında da burun eti, kemik eğrilikleri, tıkanıklıkları son bulur. Burun estetiği ile septorinoplasti ameliyatları birlikte uygulanarak hem burun içi problemlerden, hem de estetik kaygılarından kurtulunabiliyor. Burun estetiği sırasında burun delikleri genişse daraltılabiliyor, burun ile üst dudak arasındaki mesafe istenldiği gibi düzeltilebiliyor.

Burun estetiği kalıcı bir operasyon. Bundan dolayı da burun estetiği yapacak olan plastik cerrah, operasyon sonrasında burnun alacağı şekilleri dijital formlarda hastaya sunar ve hastanın fikri alınır ve operasyonla ilgili tüm konular açık ve net konuşması yapıldıktan sonra karar verilir. Burun estetiğinde yapılan gelişmeler son hızla devam ederken, yapılan operasyonlar gün geçtikçe daha başarılı, daha doğal girişimler haline geldi. Burun şekillerinin değiştirilerek yüze uyumlu, orantılı şekle bürünmesi ve bunun sonucunda da kişiye güzel görünmenin mutluluğunu yaşatırken sosyal sorunlardan da kurtarıyor. Burun estetiği sonrasında sesin normale dönüşmesi, koku almaya başlama, rahat nefes almak gibi faydaları var. Üst solunum yolları enfeksiyonlarından da iyi bir korunma yöntemi olma özelliği taşıyor.

https://izmirestetikcerrahisi.blogspot.com/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam