Oruç Reis Lisesi’nden Barana Ziyaret

EĞİTİMGÜNDEMSİYASETSPORYEREL HABERLER

Meslek Lisesinde 17 Öğrenci Fenalaştı

EĞİTİMGÜNDEMSAĞLIKYEREL HABERLER

Hayatında İlk Doğum Günü Kutlaması

GÜNDEMSİYASETYEREL HABERLER

Kartepeli Talebeler Bilimi Öğreniyor

GÜNDEMKÜLTÜR SANATYEREL HABERLER

Ekspres Kurye Hizmeti Nedir?

Bu haber 26 Eylül 2019 - 12:25 'de eklendi ve 195 kez görüntülendi.

Acil Teslimat İçin En Güvenilir Tercih: Ekspres Kurye Hizmeti

İstanbul’da Mecidiyeköy merkezli olarak 1997 yılında kurulan TEM Kurye firmamız sektöre yön veren yenilikçi çalışmalarıyla güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul içinde bir yerden başka bir lokasyona gönderilmesi gereken tüm paketleriniz ve evraklarınız, firmamızın yetiştirdiği deneyimli ve sorumluluk bilinci yüksek motorlu kuryeleri ile güvenilir bir şekilde adrese teslim edilmektedir.

Paketinizin içeriğinin ne olduğu ve hangi konumda bulunduğunuz fark etmeksizin tüm özenle gönderilmesi gereken teslimatlarınız firmamızın tecrübeli ekibi ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda kurye takip programları ve yazılımlarıyla gerek web üzerinden gerekse de akıllı telefon uygulaması sayesinde müşterilerimiz tarafından an be an takip edilebilmektedir. Bu sayede güvenilir ve hızlı teslimat sunan firmamızın hizmetleri arasında yer alan Ekspres Kurye Hizmeti ise özellikle aciliyeti bulunan teslimatlar için benzersiz bir seçimdir.

Ekspres Kurye Hizmeti Nedir?

İstanbul’un bütün ilçelerinde ve semtlerinde faaliyetlerini sürdüren firmamızda; acil motorlu kuryeleri, ekspres kurye olarak ayrı bir kategoriye alınmaktadır. Bu kategori altında sunulan hizmetlere göre adından da anlaşılacağı üzere teslimatlar kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Örneğin Bostancı kurye hizmetimiz ile teslim aldığımız bir paketin en kısa sürede belirlenen lokasyona gönderilmesi için müşterimizin talep etmesi durumunda Ekspres Kurye personelimiz devreye girmektedir.

Motorlu kurye olarak ileri sürüş teknikleri ile deneyim sahibi olan kuryemiz, en acil bir şekilde paketin iletilmesi gereken lokasyona ulaşarak gönderinizi başarılı bir şekilde alıcıya teslim etmektedir. Sektörün öncüleri arasında yer alan firmamız; ekspres kurye hizmetimizde İstanbul içinde bir semtten başka bir semte kısa sürede ulaştırmanız gereken paket ya da evraklarınızın taşınması işini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Ekspres kurye hizmetimizde teslimat süresini etkileyen faktörlerden ilki, muhakkak teslimatın gerçekleştirileceği iki adres arasındaki uzaklıktır. Bununla birlikte ulaşım saati ve zamanı da gönderimini süresini doğrudan etkileyen önemli bir unsurdur. Çünkü gecenin geç saatlerinde ulaştırılması için ekspres kuryemize emanet edilen bir paketin istenilen adrese ulaştırılma süresi ile günün en yoğun saatinde ekspres kuryeye bırakılan paketin lokasyona ulaştırılma süresi eşit olmayacaktır. Ancak yine de paket ya da evraklarınızın taşınması işi semtlere göre 75 ila 120 dakika arasında tamamlanmaktadır.

Ekspres Kurye ile Teslimatta Nelere Dikkat Edilmelidir?

İstanbul’da Caddebostan kurye olarak da faaliyetlerini sürdüren firmamız, başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği tüm gönderim hizmetlerinde müşterilerimizden birtakım noktalara dikkat etmelerini talep etmektedir. Deneyimli motorlu kuryemizin sipariş teslim alımı sırasında bekletilmesi teslimat süresinde doğrudan olumsuz bir uzamaya sebep olabileceği gibi kuryemizin iş kalitesini de düşürmektedir. Bu nedenle siparişiniz tam olarak hazır olmadan firmamızdan ekspres motorlu kurye talebinde bulunmayınız. Gönderiniz tam olarak teslimata hazır hale geldiğinde kısa bir süre içinde kuryemiz adresinize ulaşarak teslimatı almaktadır. Bunun yanında gönderinin üzerinde yazacağınız iletim adresi, teslim alacak kişi ve telefon numarasının mutlaka okunur bir şekilde yazmasına dikkat ediniz. Ekspres kurye hizmetimiz ile ilgili detayları http://www.temkurye.com/ bağlantı adresine sahip internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Arama Terimleri: agactan oyuncak
Avatar
admin@vatankocaeli.com