Oruç Reis Lisesi’nden Barana Ziyaret

EĞİTİMGÜNDEMSİYASETSPORYEREL HABERLER

Meslek Lisesinde 17 Öğrenci Fenalaştı

EĞİTİMGÜNDEMSAĞLIKYEREL HABERLER

Hayatında İlk Doğum Günü Kutlaması

GÜNDEMSİYASETYEREL HABERLER

Kartepeli Talebeler Bilimi Öğreniyor

GÜNDEMKÜLTÜR SANATYEREL HABERLER

En İyi Makina ve Teçhizat

Bu haber 09 Ekim 2019 - 20:54 'de eklendi ve 46 kez görüntülendi.

 

Makine teçhizat alanında ürettiği ürünlerle lider vasfını koruyan Fabo ürünlerini internet ortamında da sergilemektedir. Fabo.com.tr adı ile internet adresi olan Fabo internet aracılığı ile yurt içi ve yurt dışına ürünlerini satarak Fabo markasını dünyaya tanıtmaktadır. CE belgeli ürünleri yurt dışında rağbet görmektedir. Yerli sermayeli olan kuruluş hem üretici hem de tedarikçi konumundadır. Beton santralleri, titreşimli elek ve kırıcı ürün ve ekipmanlarının satışını yapan firma uzun yıllardan beri bu sektörde olup İzmir ilinden hizmet vermektedir.

Firma Ürünleri

Mobil ve sabit konkasör, dmk kırıcı sabit ve beton santraller, sıfır ve ikinci el dik milli kırıcı konkasör ve yedek parça üretimi mevcut olan firma teknolojik alt yapısı ve profesyonel personeli ile iş ortaklarının destek çözüm ortağıdır.

Sektörde Uzun Yıllardan Beri Var

Fabo gerek güvenirliliği gerekse iş ahlakı gereği 16 yılı aşkın bir süreden beri makine ve teçhizat üretim bakım ve onarımı ile sektördeki yerini korumuştur. Daha uzun yıllar sektörde yine aynı misyon ve vizyon ile kalmayı düşünen Fabo sürdürebilirlik ve çevreci olma özelliği taşımaktadır. Ürünlerinin tamamı kaliteli olup garanti kapsamındadır.

Dev Şirket

Makine teçhizat çeşitliliği ile inşaat sektöründe 43 ülkeye ihracat yapmayı başarmış dev bir şirket olan Fabo destek hizmetleri ve servis hizmetleri ile de profesyonel şirket modülündedir. Fabo’dan alınacak her ürün uzun süre dayanıklılık gösterir.

Avatar
vsagdic@gmail.com