• DOLAR
  5,9508
  %0,13
 • EURO
  6,5624
  %0,13
 • ALTIN
  302,11
  %0,60
 • BIST
  7,7731
  %0,02
Füzyon Kaynak Makinası

Füzyon Kaynak Makinası

Füzyon Kaynak Makinası

cropped k%C3%BC%C3%A7%C3%BCk logo - Füzyon Kaynak Makinası

Elektrofüzyon kaynak makinesi konusunda yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Buradan sizler için birinci sınıf imalat ürünleri sunabiliyoruz.

Ustalar ve mühendisler tarafından sıklıkla tercih edilen elektrofüzyon makinelerini en uygun fiyatlarla adresimizden takip edebilirsiniz. Elektrofüzyon kaynak makinelerimiz hafif tasarımları ile her alana kolayca taşınabiliyor. Polietilen boru ve iletim hatlarında kolayca görev alan elektrofüzyon kaynak ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlayabiliyoruz. Altyapı montaj ve tamir işlerinden sıklıkla tercih edilen elektrofüzyon kaynak makinesi ile ilgili teknik destek birimimizi arayabilirsiniz. Yeni nesil vizyon kaynak ürünlerimiz sayesinde projeleriniz kolayca tamamlanıyor.
1200l%C3%BCk %C3%A7antal%C4%B1 elektrof%C3%BCzyon 300x288 - Füzyon Kaynak Makinası
Kaynak Makinesi

Elektrofüzyon kaynak uygulamasında kaynak, füzyon ek parçanın iç kısmındaki ısıtma rezistansları üzerinden gerçekleştirilir. Ek parça içerisinde bulunan bakır teller eriyerek, eriyik malzeme oluşur ve sonrasında polietilen boru ile ek parça bağlanır. Pe100 borularda Elektrofüzyon kaynak metodu sıklıkla tercih edilir. Elektrofüzyon kaynak metodu DVS 2207 standardına uygun şekilde tamamlanır. Yüksek kalite fizyon kaynak modelleri pek çok hat üzerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

www.electropower.com.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam