Oruç Reis Lisesi’nden Barana Ziyaret

EĞİTİMGÜNDEMSİYASETSPORYEREL HABERLER

Meslek Lisesinde 17 Öğrenci Fenalaştı

EĞİTİMGÜNDEMSAĞLIKYEREL HABERLER

Hayatında İlk Doğum Günü Kutlaması

GÜNDEMSİYASETYEREL HABERLER

Kartepeli Talebeler Bilimi Öğreniyor

GÜNDEMKÜLTÜR SANATYEREL HABERLER

İdeal Açılıp Kapanma İşlevine Sahip Rolling Roof Çatı Sistemleri

Bu haber 08 Nisan 2019 - 16:38 'de eklendi ve 226 kez görüntülendi.

Çatı sistemlerinin içinde bir çok işlevin aynı anda yapılmasını sağlayan çözümler sunulmaktadır. Endüstri çözümleri arasında ideal açılıp, kapanma işlevine sahip yapı özellikli tavanlar mevcut olmaktadır. Pek çok mekana fonksiyonel tasarım yaratımları ile uyumluluğu sağlanan rolling roof çeşitli hareketleri içeren çatı – tavan sistemlerinden olmaktadır. Çok farklı katlanma fonksiyonelliği, toparlanma özelliği ile verimli sistemler arasındadır.

Ergonomik sistemli bu yapı, çatı-tavan yapılandırmalarında çoğunlukla tercih edilmektedir. İşlevsel elverişliliği ile mekanlara uyarlanan rolling sistemi, fonksiyonel panellerinin çok yönlü açılma özelliğini içermektedir. Bu özelliği ile değişen saatler çerçevesinde mekanın ışık ve güneş ışığından yarar sağlaması mümkün olmaktadır. Kaliteli ve fonksiyonel panelleri içeren bu sistemsel çatı yapı görseli, alanlara farklılık katmaktadır.

 

Rolling Roof Sistemi Ve Kusursuz Özellikleri

Bu sistemsel yapı, aynı anda hem gölgelendirme, hem güneş ışığı, hem de havalandırma imkanlarını kusursuz özellikleri içinde sunmaktadır. Çok yönlü katlanma hareketi ile estetiksel bir görünüm sağlayan çatı ürünlerinden olmaktadır. Tercih oranları oldukça fazla olan rolling roof sistemi uygulandığı alanlarda, nitelikli hareketliliği ile dış hava koşullarından etkilenilmemesini sağlamaktadır.

Özellikli profil yapılandırmasına bağlı olarak, kullanılan her mekana uyumlu olmaktadır. Farklı açılardan açılıp, kapanmasından dolayı hiçbir dış etkenin mekan içine girmesine izin vermeksizin havalandırma olanağı sunmaktadır. Yapı panelleri oldukça kaliteli ve dayanıklı özelliği sayesinde çok fazla alana, ideal çözüm sunmaktadır.

 

Çok Çeşitli Mekanlara Uyumlu Olan Rolling Roof

Katlanarak kapanma özelliği ile uygulanan profilleri pratik havalandırma sunmaktadır. Çok çeşitli mekanlara uyumlu olan bu çözümsel çatı sistemi, bir çok renk içeriği ile de sunulmaktadır. Birbirinden farklı işletmelerin işlevselliği yönünde ya da mekanın renk konsepti yönünde istenilen tonlarda rolling roof uygulaması yapılmaktadır. Sistem olarak fonksiyonel tasarımı içermekte ve her mekanda ergonomik kullanım sunmaktadır.

Restoranlarda, cafelerde tercih edilen bu çok sistemli yapı ürünü, kaliteli tasarımı ile uzun ömürlü kullanım olanağı sunmaktadır. Modern bir tasarım ayrıcalığı sunan katlama özelliği, uzun zaman aşınma yapmaksızın açık alanların çatı konseptini sağlamaktadır. Farklı renk tonları ile özel olarak imalatı sağlanan sistemsel çözüm, cazip oranlarla mekanlara uygulanmaktadır. Detaylı bilgi ve iletişim için lütfen https://www.winperax.com u ziyaret ediniz.

Avatar
premiumtanitim@gmail.com