Oruç Reis Lisesi’nden Barana Ziyaret

EĞİTİMGÜNDEMSİYASETSPORYEREL HABERLER

Meslek Lisesinde 17 Öğrenci Fenalaştı

EĞİTİMGÜNDEMSAĞLIKYEREL HABERLER

Hayatında İlk Doğum Günü Kutlaması

GÜNDEMSİYASETYEREL HABERLER

Kartepeli Talebeler Bilimi Öğreniyor

GÜNDEMKÜLTÜR SANATYEREL HABERLER

İlkeli Ve Tarafsız Habercilik

İlkeli ve gerçek habercilik yaparak halka gerçekleri anlatmayı prensip edinmiş olan Çorlu haber, yerel gündemi, yerel siyaseti, sporu takip ederek sizlere sunan, ulusal gündemde yer alan haberleri habercilik formatı ile internet üzerinden sizlere sunarak gündemden geri kalmamanızı sağlayan bir haber sitesi olan Gazete Çorlu, profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bu haber 14 Kasım 2019 - 13:23 'de eklendi ve 111 kez görüntülendi.

İlkeli ve gerçek habercilik yaparak halka gerçekleri anlatmayı prensip edinmiş olan Çorlu haber, yerel gündemi, yerel siyaseti, sporu takip ederek sizlere sunan, ulusal gündemde yer alan haberleri habercilik formatı ile internet üzerinden sizlere sunarak gündemden geri kalmamanızı sağlayan bir haber sitesi olan Gazete Çorlu, profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Yerel gündemi takip etmek isteyenler için yerel haberlerin, ulusal gündemi takip etmek isteyenler için ulusal haberlerin yer aldığı bir internet haber portalı olan Gazete Çorlu 7/24 haber içeriklerine ulaşabileceğiniz bir haber sitesidir.

 Ülke genelinden haberleri, dünya gündemini ve Çorlu haberleri ile birlikte yerel gelişmeleri takip edebileceğiniz, her kesimden her yaştan insan için haberlerin yer aldığı sitemizde Çorlu ile ilgili tüm gelişmeleri bir tık ile takip edebiliyorsunuz. Çorlu özelinde çevre iller ile ilgili yerel gelişmelerin de haber olarak sizlere sunulduğu bir haber sitesi olarak profesyonel ve ilkeli habercilik yapıyoruz.

Yerel de siyaset, spor, gündem, sosyal yaşam gibi konularda haber niteliği olan her detayı haber yapan, Çorlu son dakika gelişmelerini sizlere sunan site ayrıca merak ettiğiniz veya ilgi alanınız olan konularda da sizlere haber hizmeti veriyor. Sosyal yaşam, genel kültür, evcil hayvan, siyaset, teknoloji, sağlık gibi konularda detaylı içeriklerin yer aldığı haber sitesi her yaştan ve farklı kültürden insana hitap ediyor.

Avatar
bazkriz@gmail.com