• DOLAR
  6,0941
  %-0,11
 • EURO
  6,6161
  %0,46
 • ALTIN
  322,13
  %1,39
 • BIST
  7,9039
  %0,52
Kanada’da Dil Okulu Fiyatları

Kanada’da Dil Okulu Fiyatları

Kanada, diğer yabancı ülkelerle kıyaslandığında sadece eğitim açısından değil, aynı zamanda fiyat açısından da öğrencilere son derece uygun gelmektedir. Bu yüzden her yıl binlerce öğrenci, İngilizce dil eğitimi almak için Kanada’yı tercih etmektedir.

Yurtdışında eğitim konusunda öğrencilere çeşitli fırsatlar sunan Kanada’da dil okulu fiyatları son derece uygundur. Refah düzeyi de son derece yüksek olan ülkede dil eğitimi koruma altına alınmıştır. Dil okullarının pazar payını arttırması için, Kanada’daki pek çok dil okulu öğrenciler için çeşitli kampanyalar uygulamaktadır. Bu sebeple dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihi Kanada oluyor. Kanada’da özellikle Toronto ve Vancouver bölgelerinde dil okulları bulunmaktadır. İngilizce’yi kısa sürede öğrenmek isteyen öğrencilere bu bölgeler son derece geniş bir eğitim seçeneği sunmaktadır.

Bölgedeki dil eğitim fiyatları, alacağınız kurs sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Kurslar genellikle 2 hafta ila 36 hafta arasında değişkenlik göstermektedir. Buna göre de kurs fiyatları 1060 CAD ila 7380 CAD arasındadır. Doların burada daha düşük olması, öğrencilerin dil eğitimlerini daha uygun fiyatlarda almalarına yardımcı olmaktadır. Birçok okul bu noktada öğrencilere çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.

Kanada’da 2 Dil Eğitimi

Kanada, dil eğitimleri konusunda son derece zengindir. Hedefinize, imkanlarınıza ve hatta bütçenize uygun pek çok dil okulu bulunmaktadır. Kanada’nın resmi dilleri Fransızca ve İngilizce’dir. Ülkenin doğu kısmında bulunan %75’lik kısım Fransızca konuşmaktadır. 2 dili bünyesinde barındıran Kanada’da aynı anda iki dil öğrenebilir, pratik yapabilirsiniz. Kanada’daki dil eğitim kurumları, öğrencilere genellikle 2. dil eğitimi konusunda Fransızca programlarını önermektedir.

Kanada’da Kaliteli Dil Eğitimleri

Kanada’da çok fazla dil okulu olduğundan bahsettik. Bu okullar yüksek kalite standartları altında öğrencilere verilmektedir. Aldığınız eğitimler sonucunda İngilizce ile ilgili hiçbir sorununuz kalmayacak. Ülkede dil eğitimi alırken, konaklama açısından da çok fazla seçeneğiniz bulunacak. Pek çok öğrenci konaklamasını öğrenci yurtlarında gerçekleştiriyor. Ancak sizler özel dairelerde ya da ailelerin yanında kalabilirsiniz. Bütün okullar öğrencilere çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır. Kanada’da dil okulu fiyatları içerisinde konaklama fiyatları da dahil olmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam