• DOLAR
  5,9230
  %0,08
 • EURO
  6,5741
  %0,07
 • ALTIN
  298,34
  %0,24
 • BIST
  7,7131
  %0,18
Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşıma Firmaları

 

Ofis taşıma firmaları sayısı her geçen gün artmaktadır. Ancak bu artış sektöre negatif yansımaktadır. Çünkü oluşan rekabete ayak uydurmaya çalışan firmalar kaliteli hizmetten ödün vermektedir. Örneğin kullanılan ambalajların ucuz olması taşıma güvenliğini riske atmakta ve eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Hekimoğlu nakliyat firmamız ise hem ekonomik hem de üst düzey kalitede olan bir hizmet anlayışına sahiptir. Tüm eşyalar en az çift kat paketlenmektedir. Kırılması düşünülen malzemeler için de kutulama imkanı sunulmaktadır. Firmamız ofis taşıma fiyatları üzerinden net yüzde 25’a varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca çok katlı şirketler ve holdingler için de indirimler yapılmaktadır. Paketleme ve montaj desteği ise tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

 

İstanbul Ofis Taşıma

 

İstanbul ofis taşıma firmamız, şirketlerde ve bürolarda yer alan eşyaların, mobilyaların ve koltuk takımlarının nakliyesini gerçekleştirmektedir. Taşınacak olan tüm eşyalar personellerimiz tarafından demonte edilmekte ve ardndan paketlenmektedir. Mobilyaların söküm ve montajı marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul ofis taşıma hizmetleri kurumsal K3 belgeli araçlar ile verilmektedir. Bununla beraber şehirlerarası bölgeler için de sevkiyat desteği sunulmaktadır. Firmamız tüm nakliye faaliyetlerini sigortalı bir şekilde vermektedir. Şehir içi parça eşya taşıma, şehir içi ofis taşıma ve asansörlü ofis taşıma ücretleri ise piyasanın altındadır. Firmamız buna rağmen müşterilerine özel indirimler yapmaktadır. Ayrıca her zaman güvenli bir nakliye hizmeti sunulmaktadır. Müşterilerimiz ofislerin de yer alan eşyalar 24 saat içerisin de nakil edilmektedir.

 

Ucuz Ofis Taşıma Firmaları

 

Ucuz ofis taşıma firmaları arasında yer alan Hekimoğlu nakliyat, profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu anlayış ile tüm eşyalar sıfır hata ve riskle nakil edilmektedir. Ofis taşıma firmaları tarafından talep edilen ücretler ise farklılık göstermektedir. Ancak Hekimoğlu, istenilen ofis ve iş yerlerine eksper ekibi yönlendirmektedir. Yapılan incelemelerin ardından müşterilerimize net fiyat bilgisi sunulmaktadır. Ankara, Konya gibi büyük şehirler için de haftalık sevkiyatlar düzenlenmektedir. Hekimoğlu ofis taşıma firmaları rezidanslar için asansörlü nakliye hizmeti de sunmaktadır. Yüksek katlı şirketler asansör sistemleri sayesin de pratik bir şekilde nakil edilmektedir. Firmamız ucuz ofis taşıma adı altında hizmet gösteren komisyoncular gibi müşterilerini mağdur etmemektedir.

 

Ofis Nakliye Firmaları

 

Kurumsal hizmet veren ofis nakliye firmaları ile anlaşmak taşıma güvenliği açısından oldukça önemlidir. Çünkü kurumsal nakliyeciler taşınacak olan eşyaları sigortalamaktadır. Bu sayede yaşanması muhtemel olan kazalardan dolayı iş yeri sahiplerinin maddi zararlar ile karşılaşmaları engellenmektedir. Hekimoğlu ofis nakliye firmaları Türkiye geneline taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Tüm hizmetler sigortalı bir şekilde verilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek taşımacılık ücreteri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam