Oruç Reis Lisesi’nden Barana Ziyaret

EĞİTİMGÜNDEMSİYASETSPORYEREL HABERLER

Meslek Lisesinde 17 Öğrenci Fenalaştı

EĞİTİMGÜNDEMSAĞLIKYEREL HABERLER

Hayatında İlk Doğum Günü Kutlaması

GÜNDEMSİYASETYEREL HABERLER

Kartepeli Talebeler Bilimi Öğreniyor

GÜNDEMKÜLTÜR SANATYEREL HABERLER

Silikon Cephenin Özellikleri

Bu haber 06 Ekim 2019 - 5:40 'de eklendi ve 123 kez görüntülendi.

İki farklı amaç doğrultusunda silikon cephe değişik ayrıcalık sunmaktadır. Bunlardan biri görsel olarak sağladığı estetik tasarımdır. Tabii diğer dış kaplamalara göre aradaki en büyük fark, yapının adeta bir cam görünümü sağlamasıdır. Alüminyum profil üzerinden tasarımı gerçekleştirilen bu yapı adeta bir cam görüntüsü sağlamaktadır. Böylece hem camın zarif ve asaletli görüntüsünü yakalanır hem de kaliteli malzeme yapısı ile her türlü darbeye karşı etkili bir mukavemet tanır. Bu iki avantaj nedeniyle günümüzde farklı iş alanları veya müstakil binalar için değerlendirilmektedir. Özellikle sağladığı zengin ve havalı görseli nedeniyle, günümüzde çok fazla tercih ediliyor.

Silikon Cephe Modellerinin Sunduğu Fiziki Özellikler

Fiziksel olarak birçok ayrıcalık ile silikon cephe modelleri oldukça etkili bir mukavemet sunmaktadır. Montajının gerçekleştirildiği binalarda çok daha rahat ve konforlu bir yaşam imkanı elde edilebilmektedir.

– Farklı iklimsel etkilere karşı mukavemet gösterir.

– Özel olarak test edilmiştir ve ultraviyole ışınlara karşı dayanıklıdır.

– Darbe veya çizilme gibi mekanik etkilere karşı direnç gösterir.

– Su geçirmez özelliğe sahiptir ve etkilenmez.

– Eğilme veya dökülmeye karşı dayanıklılık sağlar.

Bu gibi ayrıcalıkları sayesinde binalarda hem şık bir görüntü sunmakta hem de fiziksel olarak, her türlü hava koşuluna ve darbeye karşı olumlu etki sağlamaktadır.

Özel Görünümü ile Yapılara Şıklık Katma İmkanı

Günümüzde yüksek binaların daha şık ve estetik görünmesi büyük öneme sahiptir. Özellikle farklı işyerlerinin, alışveriş merkezlerinin ya da gökdelenlerin zarif ve asaletli bir görünüm yakalaması gerekir. Bunu gerçekleştirmek içinse binanın tamamen cam gibi görünmesi çok fazla beğeni toplamaktadır. Tabii ayrıca bunun dayanıklı bir mukavemet göstermesi istenir.

İşte bu iki etmen bir araya gelerek silikon cephe sistemini ortaya çıkarmış durumda. Kompakt laminat ve kraft kağıt üzerinden dekoratif bir yapıya hazırlanan silikon cepheler, her konuda farklı ayrıcalıklar tanımaktadır. Özellikle şık, karizmatik, zengin ve asaletli görünümü sayesinde dışarıdan çok daha etkileyici bir yapı oluşturmaktadır.

Uygun Fiyatlarla Özel Tasarım Silikon Cephe Sistemi

Her bütçeye uygun fiyatlar eşliğinde özel tasarım silikon cephe sistemlerini güvenli elde edebilirsiniz. Hemen kategori üzerinden bağlantı kurarak detaylı bilgileri alabilir ve bütçenize uygun fiyatlarla, özel hizmet edebilirsiniz.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN