Oruç Reis Lisesi’nden Barana Ziyaret

EĞİTİMGÜNDEMSİYASETSPORYEREL HABERLER

Meslek Lisesinde 17 Öğrenci Fenalaştı

EĞİTİMGÜNDEMSAĞLIKYEREL HABERLER

Hayatında İlk Doğum Günü Kutlaması

GÜNDEMSİYASETYEREL HABERLER

Kartepeli Talebeler Bilimi Öğreniyor

GÜNDEMKÜLTÜR SANATYEREL HABERLER

Uzman Psikolojik Destek

Bu haber 12 Ekim 2019 - 8:08 'de eklendi ve 134 kez görüntülendi.

 

Terapinin desteği sayesinde insanlar yaşadıkları sorunlarla daha kolay baş edebilir. Psikolojik terapi kişinin terapi esnasında edindiği tecrübeyi hayatına başarılı bir şekilde uygular.

Psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğunuz zaman Beylikdüzü psikolog ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için tüm konuları ele alarak doğru bir destek sunmayı amaçlıyoruz. Sürecin ne kadar devam edeceği, beklentiler ve ihtiyaçlar netleşir ve terapi desteğini vermeye başlarız. Psikoterapi iki taraf arasında yer alan bir etkileşim durumudur. Bu sürecin temek amacı, hayatında yaşadığı yetersizlik ya da işlev bozukluklarından kaynaklanmış problemlerin tam olarak giderilmesidir.

Çocukların okul öncesi ya da okul döneminde yaşadıkları sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Çocukların bu evrede sosyal, duygusal, sözel ve davranışsal gelişim özelliklerini takip ediyoruz. Beylikdüzü pedagog desteği ile çocuklar sağlıklı bir şekilde gelişmeye başlar. Pedagog çocuk psikoloji uzmanıdır. Beylikdüzü çocuk psikoloji uzmanlarımız bu destek için sizleri bekliyor.

Bizi Hemen Arayın

Uzman psikologlar yaşadığınız her probleme karşı etkili çözüm yöntemleri geliştirir. Günümüzde aileler arasında yaşanan çatışmalar sağlıklı aile yapısını bozmaya başlamıştır. Beylikdüzü aile terapisi desteği sadece aileler arasında ilişkiyi düzeltmeye ve iyileştirmeye odaklanmaz. Terapi sırasında kişilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini ortaya koyarak en doğru çözümleri sunar. Psikologlarımız ailelerin gelişim durumunu yakından takip eder. Doğru tedavi metotlarını uygulayarak başarılı sonuçlar almayı başarır. Terapist olabilmek için yasal ve profesyonel onay alınması gerekir. Her uzmanlık konusunda kendine özel beceriler gerektirir.

Avatar
admin@vatankocaeli.com