• DOLAR
  5,9227
  %0,08
 • EURO
  6,5727
  %0,05
 • ALTIN
  298,30
  %0,23
 • BIST
  7,7067
  %0,09
YENİ OFİSİNİZ İÇİN MODERN MOBİLYA SEÇİMİ NASIL OLMALI

YENİ OFİSİNİZ İÇİN MODERN MOBİLYA SEÇİMİ NASIL OLMALI

Yeni bir ofis kurmak heyecan vericidir. Tek kişilik işinizi büyüttüğünüzde, daha büyük bir alana taşındığınızda ya da en azından mobilyalarınızı basitçe değiştirdiğinizde; yeni ofis mobilyalarınızın modern ve uyumlu olması için izlenmesi gereken birkaç ipucu ve püf noktası vardır

Bazı ofisler sadece birkaç masa ve sandalyeye ihtiyaç duyarken, bazıları büyük bir bekleme odası, yönetim kurulu odaları veya mobilyayla döşenmiş ortak çalışma alanlarına ihtiyaç duyar. Ofisinizin veya markanızın tarzı ne olursa olsun, modern ofis mobilyaları satın almak için bu ipuçlarını takip etmek mükemmel ofis alanınızı oluşturmanıza yardımcı olacaktır!

Bütçenizi Belirleyin

Gerçekçi bir bütçe belirlemeden, mevcut tüm paranızı bir maun tahta masaya harcayabilir ve bir sonraki mali yıla kadar sandalyesiz kalabilirsiniz! Aramanızı doğru yerlere odaklayabilmeniz için mobilyalara ve ilgili aksesuarlara veya teknolojiye ne kadar harcayabileceğinizi hesaplayın.

Bir bütçe belirlediğinizde, tam olarak kaç parçaya ihtiyacınız olduğunu da anlayabilirsiniz. Daha sonra fiyat öğrenmek için modern ofis mobilya tedarikçileri ile iletişime geçmeye hazırsınız demektir.

Ergonomi ve Konfor Öncelikli olmalı

Sadece görünüşü için mobilya satın almak, neredeyse hiç kullanılmayan bir oturma odasını dekore ediyorsanız harika bir fikir olabilir. Ofis mobilyaları satın alırken, konfor ve ergonomiyi düşünmek en önemli unsurdur. Rahat çalışanlar mutlu ve mutlu çalışanlar daha üretkendir. Kimse rahatsız edici bir sandalyeye sahip bir masada çalışmak istemez.

Siteler Mobilya kabin, kişisel ofis ve toplantı odaları için mükemmel uyumlu modern ofis koltukları sunmaktadır. Konforlu, ergonomiktir.  Marka ve iç tasarımınıza uyacak şekilde çeşitli boyutlar ve farklı döşemelere sahiptir. Ergonomik ofis mobilyaları, bütçenizi aşmadan hem modern hem de konforlu olabilir!

Gazel Kol Ofisi, Lale Kol Ofisi ve Hilal Ofisi, dünyanın dört bir yanındaki ofislerde kullanılan ayrı ofis koltuklarımızdan bazılarıdır. Siteler Mobilya sizin için modern bir çözüme sahiptir.

Depolama

Bir ofis alanı için depolama çözümleri bulmak, organizasyon ve basitliğin anahtarıdır. Ofisinizin birden fazla yerinde depolama alanı yapmak daha uzun süre düzenli kalacağınız anlamına gelir.

Yerleşik çekmeceli ve dolaplı masaları kullanmak, çalışanlarınızın düzenli kalmasını sağlamak için mükemmeldir. Dolaplar ve paylaşılan alanlar için raf satın almak da tedarik depolamasına yardımcı olabilir, böylece dolaplar çok hızlı dolmaz. Duvar depolamayı ayarlamak, masaları düzenli tutmak için de önemlidir.

Çalışan İhtiyaçları

Yeni bir ofis için mobilya seçerken, çalışanlarınızı ve iş ihtiyaçlarınızı daima aklınızda bulundurun. Müşterilerinizi düzenli olarak ziyaret ediyor musunuz? Şirket genelinde birçok toplantıya ev sahipliği yapıyor musunuz? Hücre olacak mı? Çalışanlarınız birlikte açık bir alanda mı yoksa daha sessiz alanlarda bireysel olarak mı çalışmayı tercih ediyorlar?

Çalışanlarınızın ihtiyaçlarını ve tercihlerini, iş operasyonlarını bilmek, ne tür mobilyalara ihtiyacınız olduğuna karar vermenize yardımcı olur. Paylaşılan bir alandaki geniş ve rahat koltuklar, ilişkilerin ve beyin fırtınası toplantılarının geliştirilmesine yardımcı olur. Yüksek tezgahlar ve bar tabureleri çalışanlara ve müşterilere tanışma ve çalışma için başka bir seçenek sunar. Sofa veya İstanbul Koltuk Takımı gibi küçük masaları olan koltuklara veya kanepelere sahip olmak bağımsız çalışmayı desteklemeye yardımcı olur.

Çalışanlarınıza gelişmelerine yardımcı olacak seçenekler sunmak istiyorsanız ofis alanınız için mobilya satın almadan önce bunların ne olduğunu bilmek tüm süreçleri basitleştirecektir.

Siteler Mobilya: Modern tarz Ofis Mobilyaları

Yeni bir ofis açıyorsanız veya mevcut bir alanı yeniden dekore etmek istiyorsanız, Siteler Mobilya  yardımcı olabilir. Konforlu, ergonomik ve markanızın bilinirliğini artıracak modern ofis dekorlarına iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için veya modern mobilyalarımızın kataloğunu talep etmek için bugün bize ulaşın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam